Exam Spider (8.x-2.0) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Results
my: ရလဒ်

en: Questions
my: မေးခွန်းများ

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ
