Exam Spider (8.x-2.0) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Next
nn: Neste

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Published
nn: Publisert

en: Filter
nn: Filtrer

en: Dashboard
nn: Styringspanel
