Exam Spider (8.x-2.0) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Next
ps: بل

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Filter
ps: چاڼ

en: Results
ps: پایلې
