Exam Spider (8.x-2.0) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Next
ro: Următor

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: Settings
ro: Setări

en: Published
ro: Publicat

en: Filter
ro: Filtru

en: Results
ro: Rezultate

en: Questions
ro: Întrebări

en: Dashboard
ro: Panou de control
