Exam Spider (8.x-2.0) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Next
sl: Naslednja

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Published
sl: Objavljeno

en: Results
sl: Rezultati

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča
