Exam Spider (8.x-2.0) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Next
sr: Следећи

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Settings
sr: Подешавања

en: Filter
sr: Филтрирај
