Exam Spider (8.x-2.0) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Results
ug: نەتىجە

en: Dashboard
ug: باشقۇرۇش بېتى
