Exam Spider (8.x-2.0) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Next
uk: Наступний

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Settings
uk: Налаштування

en: Published
uk: Опубліковано

en: Filter
uk: Фільтр

en: Edit
uk: Редагувати

en: Results
uk: Результати

en: Questions
uk: Питання

en: Send Mail
uk: Надіслати пошту

en: Dashboard
uk: Панель керування

en: Option settings
uk: Налаштування параметра
