Examples for Developers (3.0.1-beta1) - en to ky translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Language
ky: Тил

en: Search
ky: Издөө

en: Password
ky: Сырсөз

en: Weight
ky: Салмагы

en: Save
ky: Сактоо

en: E-mail address
ky: E-mail дарек
