Examples for Developers (3.0.1-beta1) - en to lo translation catalogue (11 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: 1 hour
lo: 1 ຊົ່ວໂມງ

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ

en: 1 day
lo: 1 ມື້
