Examples for Developers (3.0.1-beta1) - en to rw translation catalogue (6 entries)

en: Title
rw: Umutwe

en: Submit
rw: ohereza

en: List
rw: Urutonde

en: Red
rw: Umutuku

en: Green
rw: Icyatsi

en: Blue
rw: Ubururu
