Examples for Developers (3.0.2) - en to si translation catalogue (23 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Next
si: ඊලඟ

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Value
si: අගය

en: Type
si: වර්ගය

en: Closed
si: වසාඇත

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Subject
si: කාරණය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Age
si: වයස

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Password
si: මුරපදය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Text
si: වගන්ති

en: E-mail address
si: ඊ-මේල් ලිපිනය

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්

en: Second
si: තත්පර

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
