Examples for Developers (3.0.3) - en to ht translation catalogue (20 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: Subject
ht: Sijè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: Size
ht: Grosè

en: Search
ht: Chèche

en: Message
ht: Mesaj

en: Password
ht: Mo pas

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: Desc
ht: Des

en: Your message has been sent.
ht: Mesaj ou a ale

en: Changed
ht: Chanje

en: Apply
ht: Aplike

en: Language code
ht: Kòd lang lan

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
