Examples for Developers (3.0.4) - en to ca translation catalogue (95 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Next
ca: Següent

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: Closed
ca: Tancat

en: yes
ca: sí

en: List
ca: Llistat

en: Subject
ca: Assumpte

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Age
ca: Temps

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Quantity
ca: Quantitat

en: Go
ca: Vés-hi

en: Edit
ca: Edita

en: Size
ca: Mida

en: Links
ca: Enllaços

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Message
ca: Missatge

en: Password
ca: Contrasenya

en: Weight
ca: Pes

en: Parent
ca: Pare

en: none
ca: cap

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Back
ca: Enrere

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Update
ca: Actualitza

en: Add
ca: Afegeix

en: View
ca: Mostra

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Created
ca: Creat

en: Active
ca: Actiu

en: Your name
ca: El vostre nom

en: E-mail address
ca: Adreça de correu electrònic

en: 1 day
ca: 1 dia

en: Details
ca: Detalls

en: Introduction
ca: Introducció

en: Phone
ca: Telèfon

en: Role
ca: Rol

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: Users
ca: Usuaris

en: Temperature
ca: Temperatura

en: description
ca: descripció

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: Default language
ca: Llengua predeterminada

en: Node title
ca: Títol del node

en: Second
ca: Segon

en: Your message has been sent.
ca: El vostre missatge s'ha enviat.

en: Red
ca: Vermell

en: Changed
ca: Canviat

en: @type: deleted %title.
ca: @type: %title eliminat.

en: Contact settings
ca: Paràmetres de contacte

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Examples
ca: Exemples

en: Publisher
ca: Editor

en: 5 minutes
ca: 5 minuts

en: Third
ca: Tercer

en: Fourth
ca: Quart

en: 1 minute
ca: 1 minut

en: Surname
ca: Cognoms

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Green
ca: Verd

en: Blue
ca: Blau

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Person
ca: Persona

en: Delete contact
ca: Suprimeix contacte

en: Newest first
ca: Els més nous primer

en: Choose
ca: Tria

en: Publication
ca: Publicació

en: Yellow
ca: Groc

en: Parent ID
ca: ID del pare

en: Next step
ca: Següent pas

en: First item
ca: Primer element

en: Second item
ca: Segon element

en: Poll status
ca: Estat de l'enquesta

en: Cron ran successfully.
ca: El cron s'ha executat amb èxit.

en: Cron run failed.
ca: L'execució de cron ha fallat.

en: Hello world!
ca: Hola món!

en: Item ID
ca: ID d'element

en: Administer settings
ca: Administreu els paràmetres

en: Machine Name
ca: Nom màquina

en: Advanced list
ca: Llista avançada

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava @operation amb paràmetres : @args

en: Weight for @title
ca: Pes de @title
