Examples for Developers (3.0.4) - en to eu translation catalogue (74 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Value
eu: Balioa

en: Type
eu: Mota

en: Closed
eu: Itxita

en: yes
eu: bai

en: List
eu: Zerrenda

en: Subject
eu: Gaia

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Go
eu: Joan

en: Edit
eu: Editatu

en: Size
eu: Tamaina

en: Links
eu: Estekak

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Message
eu: Mezua

en: Password
eu: Pasahitza

en: Weight
eu: Pisua

en: Parent
eu: Gurasoa

en: none
eu: bat ere ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Back
eu: Itzuli

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Update
eu: Eguneratu

en: Add
eu: Gehitu

en: View
eu: Bista

en: Text
eu: Testua

en: 1 hour
eu: Ordu bat

en: ID
eu: IDa

en: Email
eu: Eposta

en: no
eu: ez

en: Created
eu: Sortua

en: Active
eu: Aktiboa

en: Your name
eu: Zure izena

en: E-mail address
eu: Helb. elek.

en: 1 day
eu: Egun 1

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Color
eu: Kolore

en: Role
eu: Rol

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Default language
eu: Hizkuntz lehentsia

en: Node title
eu: Nodoaren izenburua

en: Second
eu: Segundu

en: Your message has been sent.
eu: Zure mezua bidali da.

en: Changed
eu: Aldatuta

en: @type: deleted %title.
eu: @type: %title ezabatuta.

en: Contact settings
eu: Kontatu ezarpenak

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Examples
eu: Adibideak

en: 5 minutes
eu: 5 minutu

en: 1 minute
eu: minutu 1

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Blue
eu: Urdina

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Delete contact
eu: Ezabatu kontaktua

en: Choose
eu: Hautatu

en: Publication
eu: Argitalpena

en: First item
eu: Lehen item-a

en: Second item
eu: Bigarren item-a

en: Poll status
eu: Inkestaren egoera

en: Cron ran successfully.
eu: Cron abiak arrakasta izan du.

en: Cron run failed.
eu: Cron abioak huts egin du.
