Examples for Developers (3.0.4) - en to kk translation catalogue (53 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Next
kk: Келесі

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: Closed
kk: Жабық

en: yes
kk: Иә

en: List
kk: Көрсету

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Size
kk: Көлем

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Message
kk: Хабарлама

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Weight
kk: Салмағы

en: Parent
kk: Ата-ана

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: View
kk: Қарау

en: Text
kk: Текст

en: 1 hour
kk: 1 сағат

en: Created
kk: Құрылған

en: Active
kk: Белсенді

en: Drupal
kk: Друпал

en: Your name
kk: Сіздің атыңыз

en: E-mail address
kk: Электрондық мекенжай

en: 1 day
kk: @count күн

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Color
kk: Түс

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Your message has been sent.
kk: Сіздің хабарламаңыз жіберілді.

en: @type: deleted %title.
kk: @type: %title жойылды.

en: Contact settings
kk: Контактты жөндеу

en: Language code
kk: Тілдің коды

en: Blue
kk: Көк

en: Delete contact
kk: Контактты жою

en: First item
kk: Бірінші элемент

en: Second item
kk: Екінші элемент

en: Poll status
kk: Дауыс беру статусы

en: Cron ran successfully.
kk: Cron ойдағыдай жүріп жір.

en: Cron run failed.
kk: Cron іске қосалмады.
