Examples for Developers (3.0.4) - en to lv translation catalogue (90 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Next
lv: Tālāk

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: Closed
lv: Slēgts

en: yes
lv: jā

en: List
lv: Saraksts

en: Subject
lv: Temats

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Age
lv: Vecums

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Quantity
lv: Skaits

en: Go
lv: Aiziet

en: Edit
lv: Labot

en: Size
lv: Izmērs

en: Links
lv: Saites

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Message
lv: Ziņojums

en: Password
lv: Parole

en: Weight
lv: Svars

en: Parent
lv: Vecāks

en: none
lv: neviens

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Skatīt

en: Text
lv: Teksts

en: 1 hour
lv: 1 stunda

en: User Name
lv: Lietotāja vārds

en: Email
lv: E-pasts

en: no
lv: nē

en: Created
lv: Izveidots

en: Active
lv: Aktīvs

en: Your name
lv: Jūsu vārds

en: E-mail address
lv: E-pasta adrese

en: 1 day
lv: 1 diena

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Color
lv: Krāsa

en: Role
lv: Loma

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Users
lv: Lietotāji

en: Temperature
lv: Temperatūra

en: description
lv: apraksts

en: First Name
lv: Vārds

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: Default language
lv: Pamatvaloda

en: Node title
lv: Satura virsraksts

en: Second
lv: Sekunde

en: Your message has been sent.
lv: Jūsu ziņa tika nosūtīta.

en: Red
lv: Sarkans

en: Changed
lv: Labots

en: @type: deleted %title.
lv: @type: dzēsts '%title'.

en: Contact settings
lv: Kontaktu iestatījumi

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Examples
lv: Piemēri

en: 5 minutes
lv: 5 minūtes

en: 1 minute
lv: 1 minūte

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Green
lv: Zaļš

en: Blue
lv: Zils

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Delete contact
lv: Dzēst kontaktu

en: Errors
lv: Kļūdas

en: Newest first
lv: Jaunākais vispirms

en: Choose
lv: Izvēlies

en: Yellow
lv: Dzeltens

en: Parent ID
lv: Vecāka ID

en: Next step
lv: Nākamais solis

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.

en: First item
lv: Pirmais elements

en: Second item
lv: Otrais elements

en: Poll status
lv: Aptaujas statuss

en: Cron ran successfully.
lv: Cron izpilde bija veiksmīga.

en: Cron run failed.
lv: Cron izpilde bija neveiksmīga.

en: Advanced list
lv: Paplašināts saraksts

en: Weight for @title
lv: Svars @title
