Examples for Developers (4.0.1) - en to bo translation catalogue (89 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Next
bo: འོག་མ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Type
bo: རིགས

en: Closed
bo: ཁ་བརྒྱབ་ཟིན

en: yes
bo: ཡིན

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Quantity
bo: གྲངས་ཚད།

en: Go
bo: སྐྱོད་པ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: none
bo: མེད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: 1 hour
bo: དུས་ཚོད་1

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: no
bo: མིན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Your name
bo: ཁྱེད་ཀྱི་མིང

en: E-mail address
bo: གློག་ཡིག

en: 1 day
bo: ཉིན་གཅིག

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Id
bo: ཨང་རྟགས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Default language
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་སྐད་རིགས

en: Node title
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཁ་བྱང

en: Second
bo: གཉིས་པ

en: Your message has been sent.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན་བཏང་ཟིན།

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: @type: deleted %title.
bo: @type་ཡིན་པའི་%title་སུབ་ཟིན།

en: Contact settings
bo: འབྲེལ་གཏུགས་སྒྲིག་འགོད

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Examples
bo: དཔེར་བརྗོད།

en: Third
bo: གསུམ་པ

en: Fourth
bo: བཞི་བ

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Delete contact
bo: འབྲེལ་གཏུགས་བསུབ་པ

en: Newest first
bo: གསར་ཤོས་སྔོན་དུ་བཞག་པ

en: Debugging
bo: གནོད་སྐྱོན་སེལ་བ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: First item
bo: ནང་ཚན་དང་པོ

en: Second item
bo: ནང་ཚན་གཉིས་པ

en: Poll status
bo: འདེམས་བསྐོའི་གནས་སྟངས

en: Cron ran successfully.
bo: དུས་བཀག་སྒྲིག་རིམ་གྱི་འཁོར་རྒྱུག་ལེགས་འགྲུབ་བྱས་པ།

en: Cron run failed.
bo: དུས་བཀག་སྒྲིག་རིམ་འཁོར་རྒྱུག་བྱས་མ་ཐུབ།

en: Hello world!
bo: འཇིག་རྟེན་ཁམས། བདེ་མོ།

en: Item ID
bo: ནང་ཚན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Machine Name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
bo: @operation་དང་འཇུག་གྲངས་@args་མཉམ་དུ་སྒྲིག་བཟོ་བྱེད་དུས་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་འདུག

en: Simple Form
bo: སྤྱིར་བཏང་གི་རེའུ་མིག

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
