Examples for Developers (4.0.2) - en to dz translation catalogue (45 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Closed
dz: ཁ་བསྡམས་ནུག

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Size
dz: ཚད།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Parent
dz: རྩ་ལག།

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: View
dz: སྟོན་

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Drupal
dz: ཌུ་པཱལ།

en: Your name
dz: ཁྱོད་རའི་མིང་།

en: E-mail address
dz: གློག་འཕྲིན་གྱི་ཁ་བྱང།

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: Color
dz: ཚོས་གཞི་

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་

en: Your message has been sent.
dz: ཁྱོད་ཀྱི་འཕྲིན་དོན་འདི་གཏང་ཡོད།

en: @type: deleted %title.
dz: @type:  %title བཏོན་གཏང་ཡོདཔ།

en: Contact settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་འབྲེལ་བ་འཐབ་ནི།

en: Language code
dz: སྐད་ཡིག་ཨང་རྟགས།

en: Delete contact
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་ནི་འདི་བཏོན་གཏང་

en: First item
dz: རྣམ་གྲངས་དང་པ།

en: Second item
dz: རྣམ་གྲངས་གཉིས་པ།

en: Poll status
dz: འོས་ཤོག་བསྡུ་ལན་གྱི་གནས་ཚད།
