Examples for Developers (4.0.2) - en to mg translation catalogue (20 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Next
mg: Manaraka

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Type
mg: Karazana

en: Closed
mg: Mihidy

en: yes
mg: eny

en: List
mg: Lisitra

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Search
mg: Karoka

en: Password
mg: Teny miafina

en: Update
mg: Ovana

en: 1 hour
mg: 1 ora

en: Your name
mg: Ny anaranao
