Examples for Developers (4.0.3) - en to mk translation catalogue (14 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: yes
mk: да

en: List
mk: Листа

en: Remove
mk: Одстрани

en: Search
mk: Барање

en: Settings
mk: Поставки

en: Add
mk: Додај

en: Active
mk: Активно

en: 1 day
mk: 1 ден

en: Details
mk: Детали

en: Users
mk: Корисници

en: Delete contact
mk: Бришење контакт

en: - All -
mk: - Сите -
