Examples for Developers (4.0.3) - en to sk translation catalogue (98 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Next
sk: Ďalej

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Value
sk: Hodnota

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Type
sk: Typ

en: Closed
sk: Uzavreté

en: yes
sk: áno

en: List
sk: Zoznam

en: Subject
sk: Predmet

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Age
sk: Vek

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Quantity
sk: Množstvo

en: Go
sk: Prejsť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Size
sk: Veľkosť

en: Links
sk: Odkazy

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Message
sk: Správa

en: Password
sk: Heslo

en: Weight
sk: Váha

en: Parent
sk: Nadradený

en: none
sk: žiadne

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Back
sk: Späť

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Add
sk: Pridať

en: View
sk: Zobraziť

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: User Name
sk: Meno používateľa

en: Email
sk: E-mail

en: no
sk: nie

en: Created
sk: Vytvorené

en: Active
sk: Aktívny

en: Your name
sk: Vaše meno

en: 1 day
sk: 1 deň

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Phone
sk: Telefón

en: Desc
sk: Zostupne

en: Color
sk: Farba

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Users
sk: Používatelia

en: Temperature
sk: Teplota

en: First Name
sk: Meno

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Default language
sk: Predvolený jazyk

en: Node title
sk: Nadpis

en: Second
sk: Sekunda

en: Your message has been sent.
sk: Vaša správa bola odoslaná.

en: Red
sk: Červená

en: Changed
sk: Zmenené

en: @type: deleted %title.
sk: @type: odstránené %title.

en: Contact settings
sk: Nastavenia kontaktného formulára

en: Tabs
sk: Záložky

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Apply
sk: Použiť

en: Examples
sk: Príklady

en: 5 minutes
sk: 5 minút

en: Third
sk: Tretí

en: Fourth
sk: Štvrtý

en: 1 minute
sk: 1 minúta

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Green
sk: Zelená

en: Blue
sk: Modrá

en: Offset
sk: Ofset

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: By name
sk: Podľa názvu

en: Delete contact
sk: Odstrániť kontakt

en: Choose
sk: Vybrať

en: Yellow
sk: Žltá

en: Parent ID
sk: Nadradené ID

en: Processed @current out of @total.
sk: Spracované @current / @total.

en: Cron interval
sk: Interval cronu

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: First item
sk: Prvá položka

en: Second item
sk: Druhá položka

en: Poll status
sk: Stav ankety

en: Cron ran successfully.
sk: Spustenie Cronu prebehlo úspešne.

en: Cron run failed.
sk: Beh cronu zlyhal.

en: Item ID
sk: ID položky

en: Machine Name
sk: Strojový názov

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sk: Pri spracovaní operácie @operation s argumentmi došlo k chybe : @args

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: Asc
sk: Vzostupne
