Examples for Developers (4.0.4) - en to af translation catalogue (54 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Next
af: Volgende

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Value
af: Waarde

en: Email address
af: E-posadres

en: Type
af: Tipe

en: Closed
af: Gesluit

en: yes
af: ja

en: List
af: Lys

en: Subject
af: Onderwerp

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Age
af: Ouderdom

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Quantity
af: Aantal

en: Go
af: Gaan

en: Edit
af: Wysig

en: Size
af: Grootte

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Message
af: Boodskap

en: Password
af: Wagwoord

en: Weight
af: Gewig

en: Parent
af: Voorganger

en: none
af: geen

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Back
af: Terug

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: 1 hour
af: 1 uur

en: Created
af: Geskep

en: Active
af: Aktief

en: Your name
af: Jou naam

en: Color
af: Kleur

en: Role
af: Rol

en: Users
af: Gebruikers

en: Your message has been sent.
af: Jou boodskap is gestuur.

en: Contact settings
af: kontakverstellings

en: Apply
af: Pas toe

en: Language code
af: Taalkode

en: Blue
af: Blou

en: Delete contact
af: Skrap kontak

en: - All -
af: - Alle -

en: First item
af: Eerste item

en: Second item
af: Tweede item

en: Poll status
af: Stembus status

en: Master
af: Meester
