Examples for Developers (4.0.4) - en to ga translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Email address
ga: Seoladh Ríomhphoist

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Language
ga: Teanga

en: Quantity
ga: Méid

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Password
ga: Pasfhocal

en: View
ga: Féach ar

en: 1 hour
ga: uair amháin

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Your name
ga: Do ainm

en: 1 day
ga: Lá amháin

en: Phone
ga: Fón

en: First name
ga: Ainm

en: Last name
ga: Sloinne

en: Users
ga: Úsádeoirí

en: First Name
ga: Ainm

en: Last Name
ga: Sloinne

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: 1 minute
ga: Nóiméad amháin

en: Surname
ga: Sloinne

en: Publication
ga: Foilseachán
