Examples for Developers (4.0.1) - en to ne translation catalogue (55 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Next
ne: अर्को

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Value
ne: मान

en: Type
ne: प्रकार

en: Closed
ne: बन्द गरिएको

en: yes
ne: हो

en: List
ne: सूचि

en: Subject
ne: विषय

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Size
ne: आकार

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Weight
ne: वजन

en: Parent
ne: मूल

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Update
ne: अपडेट

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: URL
ne: यूआरएल

en: Text
ne: अक्षर

en: ID
ne: परिचय

en: Email
ne: ईमेल

en: no
ne: हैन

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Active
ne: सक्रिय

en: Drupal
ne: ड्रूपल

en: Your name
ne: तपाईंको नाम

en: E-mail address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Details
ne: विस्तृत

en: Color
ne: रंग

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Your message has been sent.
ne: तपाईको संदेश पठाईदिएको छ

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: Examples
ne: उदाहरण

en: Language code
ne: भाषा संकेत

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या

en: Add one more
ne: एउटा थप्नुहोस्
