Examples for Developers (4.0.4) - en to sl translation catalogue (54 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Next
sl: Naslednja

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Value
sl: Vrednost

en: Email address
sl: E-naslov

en: Type
sl: Tip

en: Closed
sl: Zaprto

en: yes
sl: da

en: List
sl: Seznam

en: Subject
sl: Zadeva

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Quantity
sl: Količina

en: Edit
sl: Uredi

en: Size
sl: Velikost

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Message
sl: Sporočilo

en: Password
sl: Geslo

en: Weight
sl: Teža

en: Parent
sl: starš

en: none
sl: nič

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Update
sl: Posodobitev

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: Text
sl: Besedilo

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Active
sl: Aktiven

en: Your name
sl: Vaše ime

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Color
sl: Barva

en: Users
sl: Uporabniki

en: Default language
sl: Privzet jezik

en: Your message has been sent.
sl: Vaše sporočilo je bilo poslano.

en: Red
sl: Rdeča

en: @type: deleted %title.
sl: @type: zbrisano %title.

en: Contact settings
sl: Nastavitve kontaktnega obrazca

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Language code
sl: Koda jezika

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Delete contact
sl: Izbriši kontaktni obrazec

en: First item
sl: Prvi element

en: Second item
sl: Drugi element

en: Poll status
sl: Status ankete
