Excel to Webpage (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Action
az: Fəaliyyət

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Back
az: Geri

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Custom
az: Seçilmiş

en: URL alias
az: URL ləqəbi

en: Owner
az: Sahib

en: @type: deleted %title.
az: @type: %title silindi.
