Excel to Webpage (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Next
be: Наступны

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Action
be: Дзеянне

en: File
be: Файл

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Settings
be: Налады

en: Back
be: Назад

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Custom
be: Паводле настроек

en: URL alias
be: URL псеўданім

en: Owner
be: Уладальнік

en: @type: deleted %title.
be: @type: выдалены %title.
