Excel to Webpage (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Next
bo: འོག་མ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: URL alias
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང་གཞན

en: Owner
bo: བདག་པོ

en: Operator
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན

en: @type: deleted %title.
bo: @type་ཡིན་པའི་%title་སུབ་ཟིན།
