Excel to Webpage (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (22 entries)

en: Title
es: Título

en: Next
es: Siguiente

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Remove
es: Eliminar

en: Description
es: Descripción

en: Action
es: Acción

en: File
es: Archivo

en: Edit
es: Editar

en: Settings
es: Configuración

en: Back
es: Atrás

en: View
es: Ver

en: Custom
es: Personalizado

en: URL alias
es: Alias de URL

en: Owner
es: Propietario

en: Operator
es: Operador

en: @type: deleted %title.
es: @type: eliminado %title.

en: Field Type
es: Tipo de campo

en: Select Filter
es: Seleccionar Filtro

en: Ordering
es: Pedidos

en: The store owner.
es: El dueño de la tienda.

en: The store URL alias.
es: El alias del URL de la tienda.
