Excel to Webpage (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Next
fi: Seuraava

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Remove
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Action
fi: Toiminto

en: File
fi: Tiedosto

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Back
fi: Takaisin

en: View
fi: Näytä

en: Custom
fi: Oma

en: URL alias
fi: Osoitealias

en: Owner
fi: Omistaja

en: Operator
fi: Operaattori

en: @type: deleted %title.
fi: @type: poistettiin %title.

en: The store owner.
fi: Kaupan omistaja.
