Excel to Webpage (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Next
gu: આગળ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: View
gu: જુઓ

en: @type: deleted %title.
gu: @type: કાઢી નાખવામાં આવેલ %title.
