Excel to Webpage (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Next
hr: Sljedeći

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Action
hr: Akcija

en: File
hr: Datoteka

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: Back
hr: Natrag

en: View
hr: Pregled

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: URL alias
hr: URL nadimak

en: Owner
hr: Vlasnik

en: @type: deleted %title.
hr: @type: uklonjen %title.
