Excel to Webpage (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Next
hu: Következő

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Description
hu: Leírás

en: Action
hu: Művelet

en: File
hu: Fájl

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Back
hu: Vissza

en: View
hu: Megtekintés

en: ID
hu: Azonosító

en: Custom
hu: Egyéni

en: URL alias
hu: Webcímálnév

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: Operator
hu: Műveleti jel

en: @type: deleted %title.
hu: @type: %title törölve lett.

en: Field Type
hu: Mezőtípus

en: Ordering
hu: Rendelés

en: The store owner.
hu: A bolt tulajdonosa.
