Excel to Webpage (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Next
ja: 次へ

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Remove
ja: 削除

en: Description
ja: 説明

en: Action
ja: アクション

en: File
ja: ファイル

en: Edit
ja: 編集

en: Settings
ja: 設定

en: Back
ja: 戻る

en: View
ja: ビュー

en: Custom
ja: カスタム

en: URL alias
ja: URLエイリアス

en: Owner
ja: 所有者

en: Operator
ja: オペレータ

en: @type: deleted %title.
ja: @type: %titleが削除されました。

en: Display Mode
ja: 表示モード

en: The store owner.
ja: ストアのオーナー。
