Excel to Webpage (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Next
ka: შემდეგი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Action
ka: ოპერაცია

en: File
ka: ფაილი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Operator
ka: ოპერატორი
