Excel to Webpage (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Next
ku: دواتر

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Action
ku: کردار

en: File
ku: پەڕگە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: View
ku: پیشاندان

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Owner
ku: خاوەن

en: @type: deleted %title.
ku: @type: %title سڕایەوە.
