Excel to Webpage (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Next
lv: Tālāk

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Action
lv: Darbība

en: File
lv: Fails

en: Edit
lv: Labot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Back
lv: Atpakaļ

en: View
lv: Skatīt

en: Custom
lv: Pielāgots

en: URL alias
lv: URL aizstājvārds

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Operator
lv: Operators

en: @type: deleted %title.
lv: @type: dzēsts '%title'.

en: Field Type
lv: Laika Veids
