Excel to Webpage (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Next
mr: पुढील

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Remove
mr: काढा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Action
mr: कृती

en: File
mr: फाईल

en: Edit
mr: संपादन

en: Settings
mr: संरचना

en: Back
mr: मागे

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: Owner
mr: मालक
