Excel to Webpage (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Next
ne: अर्को

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Action
ne: कारवाही

en: File
ne: फ़ाइल

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: View
ne: दृश्य

en: ID
ne: परिचय

en: Custom
ne: अनुकूल

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
