Excel to Webpage (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Next
nl: Volgende

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Action
nl: Actie

en: File
nl: Bestand

en: Edit
nl: Bewerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Back
nl: Terug

en: View
nl: Weergeven

en: Custom
nl: Aangepast

en: URL alias
nl: URL-alias

en: Owner
nl: Eigenaar

en: @type: deleted %title.
nl: @type: %title verwijderd.

en: Field Type
nl: Veldtype

en: Ordering
nl: Bestellen

en: The store owner.
nl: De winkeleigenaar.

en: The store URL alias.
nl: De URL-alias van de winkel.
