Excel to Webpage (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Next
th: ถัดไป

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Remove
th: เอาออก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Action
th: แอคชั่น

en: File
th: ไฟล์

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Back
th: กลับ

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: URL alias
th: เป็นการกำหนด URL เฉพาะให้กับธีม

en: Owner
th: เจ้าของ

en: Operator
th: ผู้ประกอบการ

en: @type: deleted %title.
th: @type: ลบ %title.
