Excel to Webpage (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Next
vi: Tiếp

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Remove
vi: Xoá

en: Description
vi: Mô tả

en: Action
vi: Thao tác

en: File
vi: Tập tin

en: Edit
vi: Sửa

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Back
vi: Trở lại

en: View
vi: Xem

en: ID
vi: Mã

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: URL alias
vi: URL ảo

en: Owner
vi: Chủ sở hữu

en: Operator
vi: Toán tử

en: @type: deleted %title.
vi: @type: đã xóa %title.

en: Ordering
vi: Đang đặt hàng
