Excel to Webpage (1.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: File
ast: Ficheru

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: View
ast: Vista

en: Custom
ast: Personalizáu

en: URL alias
ast: Alias pa la URL

en: Owner
ast: Dueñu
