Excel to Webpage (1.0.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Description
bn: বিবরণ

en: File
bn: ফাইল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: View
bn: প্রদর্শন
