Excel to Webpage (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Next
cs: Další

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Remove
cs: Odstranit

en: Description
cs: Popis

en: Action
cs: Akce

en: File
cs: Soubor

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Back
cs: Zpět

en: View
cs: Zobrazit

en: Custom
cs: Vlastní

en: Owner
cs: Vlastník

en: Operator
cs: Operátor

en: @type: deleted %title.
cs: @type: smazáno %title.

en: Ordering
cs: Řazení
