Excel to Webpage (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Action
eu: Ekintza

en: File
eu: Fitxategi

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Back
eu: Itzuli

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: URL alias
eu: URL ezizenak

en: Owner
eu: Jabea

en: @type: deleted %title.
eu: @type: %title ezabatuta.
