Excel to Webpage (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Title
gl: Título

en: Next
gl: Seguinte

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Action
gl: Acción

en: File
gl: Ficheiro

en: Edit
gl: Editar

en: Settings
gl: Axustes

en: Back
gl: Voltar

en: View
gl: Ver

en: Custom
gl: Personalizado

en: URL alias
gl: Alias de URL

en: Owner
gl: Propietario

en: Operator
gl: Operador

en: @type: deleted %title.
gl: @type: eliminado %title.
