Excel to Webpage (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Title
is: Titill

en: Next
is: Næsta

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Description
is: Lýsing

en: Action
is: Aðgerð

en: File
is: Skrá

en: Edit
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: Back
is: Til baka

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Owner
is: Eigandi
