Excel to Webpage (1.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: File
my: ဖိုင်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Back
my: နောက်သို့

en: View
my: မြင်ကွင်း
